timberland shoes uggs kopen timberland femme moncler veste moncler veste homme canada goose outlet veste barbour timberland chaussure timberland homme parajumpers pas cher canada goose montreal doudoune canada goose femme moncler homme canada goose prix
chaquetas moncler moncler mujer barbour mujer louis vuitton madrid gafas de sol ray ban baratas abercrombie barcelona bolsos michael kors gafas de sol oakley baratas barbour hombre botas ugg rebajas oakley frogskins cinturones louis vuitton woolrich madrid moncler barcelona oakley frogskins baratas parajumpers madrid polo lacoste ghd baratas air max 90 blancas zapatos mbt nike huarache blancas
Catalunya Benjamí ja coneix els seus rivals per la Fase Única a Salou
UNA WEB
A+ A A-
SELECCIÓ CATALANA

Catalunya Benjamí ja coneix els seus rivals per la Fase Única a Salou

  • FCF.cat
  • 16 Mar 2017

A la seu central de la FCF, a Barcelona, s’ha realitzat el sorteig per definir els emparellaments de la Fase Única del Campionat d’Espanya Benjamí de Futbol Sala, que tindrà lloc del 4 al 8 d’abril a Salou.

 

La primera setmana d’abril, Salou acollirà la Fase Única del Campionat d’Espanya de Seleccions Territorials de Futbol Sala en categoria Benjamí. És, per aquet motiu, que a la Sala d’Actes de la seu central de la Federació Catalana de Futbol, a Barcelona, s’ha celebrat el sorteig per definir la fase de grups en la que hi participaran 12 seleccions.

El president del subcomitè dels Campionats d’Espanya de les Seleccions Territorials del CNFS de la RFEF, Gonzalo de Azkarate Gaztelu; el director de la Lliga Catalana de Futbol Sala de la FCF, José Miguel Calle; i el Secretari de la LCFS de la FCF, Alejandro Guerrero, han realitzat aquest sorteig.

 

La fase de grups ha quedat definida de la següent manera:

GRUP A: Castella La Manxa, Principat d’Astúries, Catalunya.

GRUP B: Cantàbria, Extremadura, Melilla.

GRUP C: Ceuta, Madrid, Regió de Múrcia.

GRUP D: Andalusia, Illes Balears, Aragó.

 

Segons la normativa vigent, es classificarà el primer de cada grup, el qual disputarà les semifinals, també sortejades:

Semifinal 1: 1r classificat Grup C – 1r classificat Grup B.

Semifinal 2: 1r classificat Grup A – 1r classificat Grup D.

Cercador

 

 

 

CATSALA, la web de TOT el futbol sala català

T A C T I C .cat